Be2Can 04.11.2019 - 10.11.2019

Efektívny filmový vyhľadávač, žatva toho najlepšieho, čo tento rok ponúkli 3 najdôležitejšie filmové festivaly v Berlíne, Benátkach a Cannes. Prehliadka Be2Can počas týždňa predstaví 12 filmov v sekcii Premiéry, ktoré dojímajú, zabávajú, vtlačia do sedadiel, vyzývajú i menia životy. Sú to filmy, o ktorých sa hovorí.
Efektívny filmový vyhľadávač, žatva toho najlepšieho, čo tento rok ponúkli 3 najdôležitejšie filmové festivaly v Berlíne, Benátkach a Cannes. Prehliadka Be2Can počas týždňa predstaví 12 filmov v sekcii Premiéry, ktoré dojímajú, zabávajú, vtlačia do sedadiel, vyzývajú i menia životy. Sú to filmy, o ktorých sa hovorí.
Program
Premietania
Filmy
04. (Po)
05. (Ut)
06. (St)
07. (Št)
08. (Pi)
09. (So)
10. (Ne)
11. (Po)
Artkino za zrkadlom
Film Europe Kinosála
Film Europe Screening Room
Lumière K1
Lumière K2
Lumière K4
Mladosť
Všetka moja láska 17:00 1/6
Úplná láska 17:30 1/5
Úplná láska 17:45 2/5
U Zlatej rukavičky 18:00 1/9
Mladý Ahmed 18:00 1/10
Narušiteľ systému 18:10 1/9
Pomaľované vtáča 19:30 1/1
Ja, Daniel Blake 20:00 1/1
Narušiteľ systému 20:00 2/9
U Zlatej rukavičky 20:00 2/9
Všetka moja láska 15:45 2/6
Anjelský podiel 16:00 1/1
Pardon, nezastihli sme vás 18:00 1/10
Pardon, nezastihli sme vás 18:00 2/10
Pardon, nezastihli sme vás 18:00 3/10
Pardon, nezastihli sme vás 18:30 4/10
Úplná láska 20:00 3/5
U Zlatej rukavičky 20:15 3/9
Mladý Ahmed 20:30 2/10
Mladý Ahmed 20:45 3/10
Ad Astra 15:45 1/1
Jimmyho tančiareň 16:00 1/1
Synonymá 18:00 1/8
Narušiteľ systému 18:00 3/9
Úplná láska 18:00 4/5
Zbohom, synu 19:00 1/6
U Zlatej rukavičky 20:15 4/9
Všetka moja láska 20:15 3/6
Antológia mesta duchov 20:30 1/6
Joker 15:45 1/2
Synonymá 16:00 2/8
Synonymá 17:00 3/8
Synonymá 17:45 4/8
Narušiteľ systému 18:00 4/9
O tele a duši 18:00 1/1
Antológia mesta duchov 20:00 2/6
Antológia mesta duchov 20:15 3/6
Pardon, nezastihli sme vás 20:30 5/10
U Zlatej rukavičky 16:00 5/9
Pardon, nezastihli sme vás 16:00 6/10
Pardon, nezastihli sme vás 16:30 7/10
Narušiteľ systému 18:00 5/9
Všetka moja láska 18:10 4/6
Mladý Ahmed 18:30 4/10
Zbohom, synu 19:00 2/6
Pardon, nezastihli sme vás 20:15 8/10
Narušiteľ systému 20:20 6/9
U Zlatej rukavičky 20:30 6/9
Synonymá 15:00 5/8
Narušiteľ systému 15:00 7/9
Mladý Ahmed 15:15 5/10
Všetka moja láska 15:30 5/6
Narušiteľ systému 17:00 8/9
Súmrak 17:00 1/1
U Zlatej rukavičky 17:15 7/9
Mladý Ahmed 17:15 6/10
Mladý Ahmed 18:00 7/10
Bedári 19:00 1/2
Zbohom, synu 19:15 3/6
Zbohom, synu 19:30 4/6
Antológia mesta duchov 20:30 4/6
Pardon, nezastihli sme vás 20:30 9/10
Joker 21:00 2/2
Narušiteľ systému 14:45 9/9
Synonymá 15:45 6/8
Antológia mesta duchov 15:45 5/6
Mladý Ahmed 16:00 8/10
Pardon, nezastihli sme vás 17:00 10/10
Mladý Ahmed 17:45 9/10
Bedári 18:00 2/2
Mladý Ahmed 18:00 10/10
Všetka moja láska 18:00 6/6
Úplná láska 18:10 5/5
Zbohom, synu 19:00 5/6
U Zlatej rukavičky 19:30 8/9
Zbohom, synu 19:30 6/6
Synonymá 20:10 7/8
U Zlatej rukavičky 20:40 9/9
Antológia mesta duchov 18:00 6/6
Synonymá 20:00 8/8
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
×
×