Crème de la Crème (2018) 22.03.2018 - 28.03.2018

Týždeň francúzskeho filmu prináša do slovenských kín to najlepšie z francúzskej kinematografie.
Týždeň francúzskeho filmu prináša do slovenských kín to najlepšie z francúzskej kinematografie.
Program
Premietania
Filmy
22. (Št)
23. (Pi)
24. (So)
25. (Ne)
26. (Po)
27. (Ut)
28. (St)
Berlinka SNG
Film Europe Kinosála
Film Europe Screening Room
Lumière
Mladosť
Rodin 17:00 1/7
Darebák a pretekárka 17:30 1/7
Môj syn 18:30 1/4
Obávaný 19:30 1/5
Ismaelove prízraky 20:00 1/5
Gauguin 20:00 1/6
Ismaelove prízraky 20:00 2/5
Johanka Superstar 16:00 1/4
Lumière 16:00 1/5
Darebák a pretekárka 18:00 2/7
Renoir 18:15 1/3
Ohrozené druhy 18:30 1/4
Niekto to rád zahalené 19:00 1/4
Darebák a pretekárka 20:00 3/7
Gauguin 20:30 2/6
Môj syn 20:45 2/4
Arthur a súboj dvoch svetov 10:00 1/2
Alibi na mieru 10:30 1/2
Rodina na prenájom 13:45 1/2
Esá z pralesa 14:00 1/2
Lumière 15:00 2/5
Aj dvaja sú rodina 15:45 1/2
Rodinka Bélier 16:00 1/1
Gauguin 16:30 3/6
Začať odznova 18:00 1/1
Niekto to rád zahalené 18:15 2/4
Lumière 18:30 3/5
Ohrozené druhy 20:00 2/4
Medzipristátie 20:00 1/4
Rodin 20:00 2/7
Johanka Superstar 20:30 2/4
Rodin 20:30 3/7
Esá z pralesa 10:00 2/2
Rodina na prenájom 10:30 2/2
Arthur a súboj dvoch svetov 13:30 2/2
Lumière 14:00 4/5
Alibi na mieru 15:45 2/2
Aj dvaja sú rodina 15:45 2/2
Rodin 16:00 4/7
Ismaelove prízraky 17:45 3/5
Niekto to rád zahalené 18:15 3/4
Obávaný 18:15 2/5
Ohrozené druhy 18:30 3/4
Obávaný 20:00 3/5
Darebák a pretekárka 20:00 4/7
Renoir 20:30 2/3
Medzipristátie 15:30 2/4
Obávaný 16:00 4/5
Gauguin 17:30 4/6
Rodin 18:00 5/7
Gauguin 18:00 5/6
Darebák a pretekárka 18:30 5/7
120 tepov za minútu 19:30 1/1
Johanka Superstar 20:00 3/4
Medzipristátie 20:00 3/4
Renoir 20:00 3/3
Niekto to rád zahalené 20:30 4/4
Darebák a pretekárka 15:00 6/7
Lumière 16:00 5/5
Rodin 17:30 6/7
Môj syn 17:45 3/4
Ismaelove prízraky 18:30 4/5
Odysea 19:30 1/1
Ohrozené druhy 20:00 4/4
Rodin 11:00 7/7
Môj syn 15:15 4/4
Gauguin 15:45 6/6
Darebák a pretekárka 17:00 7/7
Johanka Superstar 17:45 4/4
Medzipristátie 19:30 4/4
Ismaelove prízraky 20:00 5/5
Camille Claudel 1915 20:00 1/1
Obávaný 20:15 5/5
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
×
×