Febiofest 30.09.2020 - 04.10.2020

Febiofest ako jeden z najväčších a najdlhšie prebiehajúcich filmových festivalov na Slovensku čoskoro odštartuje už svoj 27. ročník. S upraveným názvom Medzinárodný filmový festival FEBIOFEST Bratislava sa uskutoční v jesennom termíne od 30. septembra do 4. októbra 2020, s hlavným programom v kinách Lumière a Mladosť.
Febiofest ako jeden z najväčších a najdlhšie prebiehajúcich filmových festivalov na Slovensku čoskoro odštartuje už svoj 27. ročník. S upraveným názvom Medzinárodný filmový festival FEBIOFEST Bratislava sa uskutoční v jesennom termíne od 30. septembra do 4. októbra 2020, s hlavným programom v kinách Lumière a Mladosť.
Program
Premietania
Filmy
30. (St)
01. (Št)
02. (Pi)
03. (So)
04. (Ne)
Lumière K1
Lumière K2
Lumière K3
Lumière K4
Mladosť
Kanály 16:30 1/1
Farba z vesmíru 16:45 1/2
Pásmo súťažných filmov I (Febiofest 2020) 16:45 1/1
Kráľovstvo 17:00 1/1
Pre Samu 17:00 1/2
Modelár 18:00 1/3
Modelár 19:00 2/3
Eden 19:00 1/2
Modrý zamat 19:30 1/2
Modelár 20:00 3/3
Tiché doteky 20:00 1/2
Corpus Christi 20:30 1/6
Alchymická pec 17:00 1/2
Lekcie z lásky 17:00 1/1
Morava, krásná zem III 17:15 1/1
Alchymická pec 17:30 2/2
Pásmo súťažných filmov II (Febiofest 2020) 18:00 1/1
Efekt Vašulka 19:00 1/1
Eden 19:45 2/2
Hra 20:00 1/2
Hra 20:30 2/2
Farba z vesmíru 20:45 2/2
Dospeláci v miestnosti 17:00 1/1
Everest - Najťažšia cesta 17:00 1/2
Everest - Najťažšia cesta 17:30 2/2
Jiří Trnka: Nalezený přítel 17:45 1/1
Pásmo súťažných filmov III (Febiofest 2020) 18:00 1/1
Raj na zemi 19:00 1/2
Raj na zemi 19:30 2/2
Tiché doteky 20:00 2/2
Nina Wu 20:15 1/1
Zombi Child 20:30 1/1
Los Bando 13:00 1/1
Ďaleko od Reykjavíku 13:00 1/2
Chlapec a pelikán 13:15 1/1
Prvá láska 13:30 1/1
Zlatý vek 15:00 1/1
Karel, já a ty 15:30 1/1
Maškrtné medvedie príbehy 16:00 1/1
Milan Sládek 16:30 1/1
Kým sa skončí vojna 17:00 1/1
Výhody cestovania vlakom 17:30 1/1
Pásmo súťažných filmov IV (Febiofest 2020) 18:00 1/1
Pre Samu 20:00 2/2
Žaby bez jazyka 20:00 1/1
Gangster, poliš a diabol 20:15 1/1
Psi nenosia nohavice 20:30 1/1
Kroky na hrane 13:00 1/1
Rocca mení svet 13:30 1/1
Jelenica 13:45 1/1
Tam, kde je tráva zelenšia 14:00 1/1
Dôstojník a špión 15:30 1/1
Zizotek 16:00 1/1
Ďaleko od Reykjavíku 16:30 2/2
Modrý zamat 16:45 2/2
Atlantída 17:00 1/1
Corpus Christi 19:00 2/6
Corpus Christi 19:30 3/6
Corpus Christi 19:30 4/6
Corpus Christi 19:30 5/6
Corpus Christi 20:00 6/6
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
×
×