Jeden Svet 11.10.2018 - 16.10.2018

19. Medzinárodný festival dokumentárnych filmov Jeden svet, ktorý sa v Bratislave uskutoční od 11. do 16. októbra venujeme symbolicky spomienke na zavraždeného investigatívneho novinára Jána Kuciaka. Pripomenieme si aj ďalších novinárov, filmárov, aktivistov, ktorí riskujú svoj život v snahe odhaliť pravdu a priniesť ju verejnosti. Pre divákov sme preto tento rok pripravili novú sekciu Uhol pohľadu, ktorej snímky i diskusie vyzdvihnú dôležitosť slobody slova a tlače pre každého z nás a pre demokraciu.
19. Medzinárodný festival dokumentárnych filmov Jeden svet, ktorý sa v Bratislave uskutoční od 11. do 16. októbra venujeme symbolicky spomienke na zavraždeného investigatívneho novinára Jána Kuciaka. Pripomenieme si aj ďalších novinárov, filmárov, aktivistov, ktorí riskujú svoj život v snahe odhaliť pravdu a priniesť ju verejnosti. Pre divákov sme preto tento rok pripravili novú sekciu Uhol pohľadu, ktorej snímky i diskusie vyzdvihnú dôležitosť slobody slova a tlače pre každého z nás a pre demokraciu.
Program
Premietania
Filmy
11. (Št)
12. (Pi)
13. (So)
14. (Ne)
15. (Po)
16. (Ut)
Berlinka SNG
Cvernovka
KC Dunaj
Kino KLAP Barco
Kino KLAP Kinosála
Lumière K1
Lumière K2
Mladosť
Veliteľka Arian 16:00 1/2
Čističi 18:00 1/2
Keď sa boh nepozerá 20:00 1/1
Osamelý boj Thomasa Reida 16:00 1/2
Spýtaj sa vašich 16:15 1/1
Nič sa neodpúšťa 16:15 1/2
Okupácia 1968 17:15 1/1
Dôstojne zomrieť 17:45 1/2
Hráč s deťmi 17:45 1/2
Neviditeľné deti 19:30 1/1
Cirkus Rwanda 20:00 1/1
Závislá od mäsa 20:00 1/2
Proces: Ruský štát vs. Oleg Sencov 20:30 1/1
Bojovníčka s nenávisťou 21:45 1/1
Aktivistka 10:00 1/2
Všetci diktátorovi muži 11:15 1/2
Hranice práce 12:00 1/2
Dôstojne zomrieť 12:30 2/2
Európa: Na akých deťoch záleží? 13:15 1/1
Ženy venezuelského chaosu 14:00 1/1
Môj neznámy vojak 14:00 1/1
Mama plukovníčka 14:00 1/2
Rebelská stredná v Berlíne 15:00 1/1
Biomasaker 15:30 1/1
V zajatí 15:30 1/2
Zlodeji času 16:00 1/2
Zdravie za milión 16:00 1/1
Cudzinec v raji 16:00 1/1
Švédi z osady 16:00 1/1
Pezinská skládka 16:30 1/1
Červená duša 17:00 1/2
Za zenitom 17:15 1/2
Niečo naviac 18:00 1/1
Hráč s deťmi 18:00 2/2
Lapačky snov 18:30 1/2
Osudy slobody 19:00 1/2
V mojej izbe 19:00 1/1
Hľadač mín 20:00 1/1
Xenofóbia 20:20 1/1
Projekt babička 20:30 1/2
Ženy Zlatého úsvitu 21:00 1/2
Silvana 21:00 1/2
Naprieč svetom – spoveď slobodnej ženy 21:00 1/2
Ženy Zlatého úsvitu 11:00 2/2
Naprieč svetom – spoveď slobodnej ženy 13:00 2/2
Mama plukovníčka 13:30 2/2
Lapačky snov 14:00 2/2
Azúrová 14:00 1/2
V zajatí 14:00 2/2
Európsky sen: Srbsko 14:00 1/1
Kroky na hrane 15:00 1/1
Mesto duchov 16:15 1/3
Pred zločinom 16:30 1/2
Genezis 2.0 16:30 1/2
Závislá od mäsa 18:15 2/2
Keď príde vojna 18:30 1/1
Prípad Kalmus 19:00 1/1
Veliteľka Arian 19:00 2/2
Bez identity 20:00 1/2
Červená duša 20:30 2/2
Nič sa neodpúšťa 21:00 2/2
Všetci diktátorovi muži 21:00 2/2
Bez identity 16:00 2/2
Smutné jazyky 16:00 1/1
Aktivistka 16:30 2/2
Kubánski raftéri 18:00 1/1
Zlodeji času 18:00 2/2
Chuť žiť 18:30 1/1
Čističi 19:00 2/2
302 životov 19:45 1/1
Osudy slobody 20:20 2/2
Mesto duchov 20:30 2/3
Hranice práce 21:00 2/2
Za zenitom 21:15 2/2
Lepším človekom 14:00 1/2
Zachor – pamätaj 14:15 1/1
Osamelý boj Thomasa Reida 15:45 2/2
Mesto duchov 16:00 3/3
Genezis 2.0 16:00 2/2
Nerodič 16:00 1/1
Silvana 17:30 2/2
Pred zločinom 18:00 2/2
Utopený v mori obrazov 18:00 1/1
Azúrová 18:15 2/2
Projekt babička 19:45 2/2
Lepším človekom 20:00 2/2
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
×
×