Febiofest (2017) 02.03.2017 - 08.03.2017

Filmy, ktoré nie sú len konzumnou zábavou, ale filmy, ktoré nastavujú zrkadlo súčasnému svetu, budú dominovať programu 24. ročníka Medzinárodného festivalu filmových klubov Febiofest. V hlavnom meste sa uskutoční od 2. do 8. marca 2017 a výber z bratislavskej časti poputuje od 4. marca do 7. apríla 2017 až do 11 slovenských miest - do Košíc, Prešova, Martina, Banskej Bystrice, Levíc, Trnavy, Trenčína, Prievidze, Kežmarku a po prvýkrát aj do Popradu.
Filmy, ktoré nie sú len konzumnou zábavou, ale filmy, ktoré nastavujú zrkadlo súčasnému svetu, budú dominovať programu 24. ročníka Medzinárodného festivalu filmových klubov Febiofest. V hlavnom meste sa uskutoční od 2. do 8. marca 2017 a výber z bratislavskej časti poputuje od 4. marca do 7. apríla 2017 až do 11 slovenských miest - do Košíc, Prešova, Martina, Banskej Bystrice, Levíc, Trnavy, Trenčína, Prievidze, Kežmarku a po prvýkrát aj do Popradu.
Program
Premietania
Filmy
02. (Št)
03. (Pi)
04. (So)
05. (Ne)
06. (Po)
07. (Ut)
08. (St)
Artkino za zrkadlom
Lumière K1
Lumière K2
Lumière K3
Lumière K4
Mladosť
Richard Müller: Nespoznaný 16:30 1/1
Filmová lázeň 17:30 1/2
Thank You for Bombing 17:30 1/2
Zákon Helena 18:00 1/2
Jackie 20:00 1/6
Ospalá zátoka 22:00 1/3
Baba z ľadu 22:00 1/7
Drobci 09:00 1/5
Klient 14:00 1/4
Hitchcock/Truffaut 15:00 1/2
Ikarie XB 1 15:00 1/2
Swagger 15:30 1/2
FC Roma 16:00 1/5
Jackie 16:30 2/6
Koudelka fotografuje Svatou zemi 17:00 1/2
Motýlikovia 17:30 1/1
Tanečnica 18:00 1/2
Radio Dreams 18:30 1/3
Vlk z Královských Vinohrad 18:30 1/2
Zbojník Jurko 19:30 1/1
Baba z ľadu 20:00 2/7
Pásmo súťažných filmov I (Febiofest 2017) 20:30 1/2
Posledná rodina 20:30 1/2
Vytie 21:00 1/1
Heidegger in Auschwitz 21:30 1/1
Proti svojej krvi 22:00 1/2
Slučka 22:00 1/2
Pieseň mora 14:00 1/2
Thank You for Bombing 15:00 2/2
Starci na chmelu 15:30 1/1
Domov je tu 16:00 1/2
Baba z ľadu 16:00 3/7
Drobci 16:30 2/5
Popol a diamant 17:00 1/1
Súkromné životy 17:30 1/1
Smrť Ľudovíta XIV. 18:00 1/2
Polina 18:00 1/2
Budujeme Slovensko: Cukrovar v Šuranoch 18:30 1/1
Hitchcock/Truffaut 19:00 2/2
Korupčná výchova 19:00 1/1
Suka 19:30 1/1
Český Alláh 20:00 1/2
Klient 20:00 2/4
Pásmo súťažných filmov II (Febiofest 2017) 20:30 1/2
Mister Universo 21:00 1/2
Pásmo súťažných filmov I (Febiofest 2017) 21:30 2/2
Ospalá zátoka 22:00 2/3
Červená korytnačka 22:00 1/3
Belgica 22:15 1/3
Jánošík - Pravdivá história 14:00 1/1
Červená korytnačka 14:00 2/3
Sladké hry minulého leta 15:00 1/1
Koudelka fotografuje Svatou zemi 15:30 2/2
FC Roma 16:00 2/5
Les, 4 ráno 16:00 1/2
Odrazy 16:30 1/3
Ikona 17:00 1/2
Obrazy (proti) extrémizmu 17:30 1/1
Ľud som ja 18:00 1/2
Piata loď 18:00 1/1
Dievča bez rúk 18:30 1/2
Baba z ľadu 18:30 4/7
Lola Montésová 19:30 1/1
Ospalá zátoka 20:00 3/3
Swagger 20:00 2/2
Jackie 20:00 3/6
Klient 20:00 3/4
Pásmo súťažných filmov III (Febiofest 2017) 20:30 1/2
Pásmo súťažných filmov II (Febiofest 2017) 21:30 2/2
Belgica 22:00 2/3
Smrť Ľudovíta XIV. 22:00 2/2
Anna 22:00 1/2
FC Roma 08:30 3/5
Drobci 09:00 3/5
Baba z ľadu 14:00 5/7
Odrazy 14:00 2/3
Všichni mají pravdu? Karel Floss a ti druzí. 14:30 1/1
Domov je tu 15:30 2/2
Takí normálni vozičkári 16:00 1/2
Jackie 16:00 4/6
Červená korytnačka 16:00 3/3
Filmová lázeň 17:00 2/2
Mister Universo 17:30 2/2
Ľud som ja 18:00 2/2
Pieseň o sivom holubovi 18:00 1/1
Nevolaj ma syn 18:00 1/2
Šípková Ruženka 18:00 1/2
Tanečnica 19:00 2/2
Zem bez chleba 19:30 1/1
Žiť svoj život 20:00 1/1
Hotel Úsvit 20:00 1/1
Bezbožní 20:00 1/2
Belgica 20:00 3/3
Pásmo súťažných filmov IV (Febiofest 2017) 20:30 1/2
Filmové Podlasie útočí! 21:00 1/1
Proti svojej krvi 21:30 2/2
Pásmo súťažných filmov III (Febiofest 2017) 21:30 2/2
Ikarie XB 1 22:00 2/2
FC Roma 08:30 4/5
Drobci 09:00 4/5
Jackie 14:00 5/6
Zákon Helena 15:00 2/2
Dievča bez rúk 15:30 2/2
Odrazy 16:00 3/3
Radio Dreams 16:00 2/3
Vlk z Královských Vinohrad 17:00 2/2
Posledná rodina 17:00 2/2
Normální autistický film 17:30 1/1
Jaguár 17:30 1/1
Polina 18:00 2/2
Cez kosti mŕtvych 18:00 1/4
Šípková Ruženka 19:00 2/2
Baba z ľadu 19:30 6/7
Diera v hlave 19:30 1/3
Anna 19:30 2/2
Zjazvené srdcia 20:00 1/2
Bezbožní 20:30 2/2
Takí normálni vozičkári 21:00 2/2
Klient 21:30 4/4
Pásmo súťažných filmov IV (Febiofest 2017) 21:30 2/2
FC Roma 08:30 5/5
Drobci 09:00 5/5
Pieseň mora 14:00 2/2
Český Alláh 15:00 2/2
Máme pápeža! 15:30 1/1
Radio Dreams 16:00 3/3
Ikona 16:00 2/2
Baba z ľadu 16:00 7/7
Slučka 17:00 2/2
Hrdinky zla 17:30 1/1
Diera v hlave 17:30 2/3
Proti vetru 18:00 1/1
Cez kosti mŕtvych 19:00 2/4
Cez kosti mŕtvych 19:30 3/4
Cez kosti mŕtvych 19:30 4/4
Jackie 20:00 6/6
Diera v hlave 20:00 3/3
Zjazvené srdcia 21:45 2/2
Nevolaj ma syn 22:00 2/2
Les, 4 ráno 22:00 2/2
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
×
×