Febiofest (2018) 15.03.2018 - 21.03.2018

Exkluzívne premiéry filmov ocenených na prestížnych zahraničných festivaloch, nové domáce snímky s medzinárodnou účasťou, pocty osobnostiam svetovej kinematografie, osobné stretnutia s hviezdami európskeho filmu, medzinárodná súťaž, unikátne premietania so živou hudbou, detské snímky i bohatý sprievodný program. To všetko ponúkne jubilejný 25. ročník Medzinárodného festivalu filmových klubov Febiofest. V hlavnom meste sa uskutoční od 15. do 21. marca 2018 a na divákov čaká 7 dní filmového maratónu so 130 filmami v 8 programových sekciách a premietaniami v 4 bratislavských kinách. MFFK Febiofest ako najväčšia putovná prehliadka na Slovensku následne zavíta od 16. do 29. marca 2018 až do 10 miest - do Banskej Bystrice, Kežmarku, Košíc, Levíc, Martina, Popradu, Prešova, Prievidze, Trenčína a Trnavy.
Exkluzívne premiéry filmov ocenených na prestížnych zahraničných festivaloch, nové domáce snímky s medzinárodnou účasťou, pocty osobnostiam svetovej kinematografie, osobné stretnutia s hviezdami európskeho filmu, medzinárodná súťaž, unikátne premietania so živou hudbou, detské snímky i bohatý sprievodný program. To všetko ponúkne jubilejný 25. ročník Medzinárodného festivalu filmových klubov Febiofest. V hlavnom meste sa uskutoční od 15. do 21. marca 2018 a na divákov čaká 7 dní filmového maratónu so 130 filmami v 8 programových sekciách a premietaniami v 4 bratislavských kinách. MFFK Febiofest ako najväčšia putovná prehliadka na Slovensku následne zavíta od 16. do 29. marca 2018 až do 10 miest - do Banskej Bystrice, Kežmarku, Košíc, Levíc, Martina, Popradu, Prešova, Prievidze, Trenčína a Trnavy.
Program
Premietania
Filmy
15. (Št)
16. (Pi)
17. (So)
18. (Ne)
19. (Po)
20. (Ut)
21. (St)
Artkino za zrkadlom
Lumière K1
Lumière K2
Lumière K3
Lumière K4
Mladosť
Nico, 1988 18:00 1/3
Vnútorné slnko 18:00 1/3
Odnikiaľ 20:00 1/3
The Florida Project 20:00 1/3
Hmyz 22:00 1/5
Tresky plesky 09:00 1/5
Obrazy (proti) extrémizmu 09:00 1/7
The Best of Jiří Brdečka 16:00 1/1
Tichá noc 16:00 1/2
Divosi 16:00 1/2
Paterson 17:00 1/1
Nico, 1988 18:00 2/3
Kanzoli 18:00 1/1
Universum Brdečka 18:00 1/2
Kvetinárstvo 19:00 1/2
Opera o Poľsku 19:30 1/1
Insyriated 19:30 1/2
Pásmo súťažných filmov I 20:00 1/2
Súboj pohlaví 20:00 1/2
Až na dno 20:30 1/3
Saint Amour 21:00 1/1
Flákači 21:30 1/3
Nic jako dřív 21:30 1/2
Korida lásky 22:00 1/1
Tom of Finland 10:30 1/2
Vtáci spievajú v Kigali 10:30 1/2
Life Guidance 12:30 1/2
The Florida Project 13:00 2/3
3/4 13:00 1/2
Universum Brdečka 13:00 2/2
Insyriated 14:30 2/2
Nic jako dřív 15:00 2/2
Louise-Michel 15:00 1/1
Súboj pohlaví 15:30 2/2
Až na dno 16:00 2/3
Černý Petr 16:00 1/1
Hranice práce 16:30 1/1
Vzostup a pád malej filmovej spoločnosti 17:00 1/1
Cigán 17:30 1/1
Hmyz 18:00 2/5
Skokan 18:00 1/1
Mademoiselle Paradis 18:00 1/2
Pásmo súťažných filmov II 18:30 1/2
Mrs. Fang 19:00 1/2
Mesiac Jupitera 20:00 1/3
Prezident Blaník 20:00 1/3
Cukrár 20:00 1/2
Otrávené světlo 20:30 1/1
Nahý obed 20:30 1/1
Divosi 21:00 2/2
Odnikiaľ 22:00 2/3
Pásmo súťažných filmov I 22:00 2/2
Free Lunch Society – Prijmi nepodmienené príjmy 10:00 1/2
Outrage Coda 10:30 1/2
Mademoiselle Paradis 11:30 2/2
Jmenuji se Hladový Bizon 11:30 1/1
Ornitológ 12:00 1/2
The Russian Job 13:00 1/2
Rukopis nájdený v Zaragoze 13:30 1/1
Obrazy (proti) extrémizmu 13:30 2/7
Inde 14:00 1/2
Mrs. Fang 14:15 2/2
Mesiac Jupitera 15:00 2/3
Tresky plesky 15:30 2/5
David Lynch: Život v umení 16:00 1/2
Ružové sny 17:00 1/1
Až na dno 17:30 3/3
Poslední v Aleppe 17:30 1/1
The Florida Project 18:00 3/3
Putovanie francúzskym filmom 19:00 1/1
Filmy Jeana Roucha I 19:30 1/1
Inde 20:00 2/2
Pásmo súťažných filmov III 20:30 1/2
Hmyz 20:30 3/5
Pásmo súťažných filmov II 21:30 2/2
Tom of Finland 22:00 2/2
Obrazy (proti) extrémizmu 08:30 3/7
Obrazy (proti) extrémizmu 09:00 4/7
Tresky plesky 09:00 3/5
Som kvapkou slnka na zemi 16:00 1/2
Budujeme Slovensko: Zimný prístav 16:30 1/1
LOMO – The Language of Many Others 17:00 1/2
Emmanuel Macron: Zákulisie víťazstva 17:30 1/1
Pásmo súťažných filmov III 17:30 2/2
Cukrár 17:30 2/2
The Russian Job 17:45 2/2
Kvetinárstvo 18:00 2/2
Tichá noc 19:00 2/2
Vnútorné slnko 19:00 2/3
Filmy Jeana Roucha II 19:30 1/1
Pásmo súťažných filmov IV 19:30 1/2
Svetlé miesto 20:00 1/1
Válek 20:00 1/2
Prezident Blaník 20:45 2/3
Brazil 21:00 1/1
Zlá krv 21:30 1/1
David Lynch: Život v umení 21:30 2/2
Outrage Coda 22:00 2/2
Obrazy (proti) extrémizmu 08:30 5/7
Tresky plesky 09:00 4/5
Obrazy (proti) extrémizmu 09:00 6/7
Hmyz 15:00 4/5
LOMO – The Language of Many Others 16:00 2/2
Biely boh 17:00 1/1
Tanečnica 17:00 1/1
Milenci z Pont-Neuf 17:00 1/1
Vnútorné slnko 18:00 3/3
Flákači 18:00 2/3
Nico, 1988 18:30 3/3
Vienna Shorts uvádza: Rakúske experimenty 19:30 1/1
Mesiac Jupitera 20:00 3/3
Sloboda 20:00 1/2
Filmy Jeana Roucha III 20:00 1/1
Odnikiaľ 20:00 3/3
Lekcia 20:30 1/1
Som kvapkou slnka na zemi 21:30 2/2
Pásmo súťažných filmov IV 22:00 2/2
Obrazy (proti) extrémizmu 08:30 7/7
Tresky plesky 09:00 5/5
Free Lunch Society – Prijmi nepodmienené príjmy 16:00 2/2
Hmyz 16:00 5/5
Vtáci spievajú v Kigali 16:00 2/2
Life Guidance 17:00 2/2
Teheránske tabu 17:30 1/1
Sloboda 18:00 2/2
Pola X 18:00 1/1
Válek 18:30 2/2
3/4 19:00 2/2
Ismaelove prízraky 19:30 1/1
Prezident Blaník 20:00 3/3
Flákači 20:30 3/3
Hon 21:00 1/1
Ornitológ 21:00 2/2
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
×
×